Про компанію

Аміхалакіоає Дмитро Георгійович як приватний підприємець зареєстрований в 1997 році.

 

На початку своєї діяльності займався розливом олії місцевих виробників у тари різної місткості. Обсяги реалізації збільшувалися з кожним роком, і в 2004 році Аміхалакіоає Д. Г. зареєстрував свою торгову марку, яка має назву «Радуга» і на яку видано відповідний сертифікат. Розпочиналося все з одного невеличкого цеху в с. Горбово, Герцаївського району. Згодом, з розширенням ринків збуту, відкрився новий цех у м. Чернівці, по вул. Авангардній, 1А. Необхідну увагу підприємство  приділяє якості продукції: це регулярні дослідження та випробування як через Чернівецьку обласну санітарно-епідеміологічну станцію, так і власними силами — тестування якісно-споживчих властивостей за допомогою дегустування, проведення дослідів, моніторинг споживачів.

 

Олія, з якої здійснюється розлив у пляшки різною місткістю, виробляється з насіння соняшника, що вирощують в екологічно чистих регіонах Буковини. Вся продукція проходить перевірку на вміст пестицидів та токсичних елементів. Відповідає всім вимогам ГОСТ 1129-93.

 

Нагороди

 

Якість продукції ТМ «Радуга» підтверджено різноманітними нагородами та дипломами всеукраїнського та регіонального значення. ТМ «Радуга» – фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості та продукції «100 кращих товарів України» 2006-2007 рр., нагороджена почесним дипломом учасника «Петрівського ярмарку», дипломом учасника універсальної виставки «Буковинська Весна».

 

Продукція ТМ «Радуга» сертифікована, що засвідчено сертифікатом відповідності.

 

Зручність та корисність продукту, вишуканий дизайн, мала вага, порційне дозування, акуратність, невисока ціна приваблюють покупців. Продукція реалізується в оптових і роздрібних торгових точках. Дуже схвальні відгуки отримує продукція від споживачів, які відзначають нетрадиційне фасування, зручність у користуванні.

 

Споживайте справді якісний український продукт ТМ «Радуга» !

Copyright © 2008-2022,
«Радуга», торгова марка,
всі права на зміст та зображення захищені.
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA